Edukacijski rehabilitator

Ena Šifner Vukomanović, mag.rehab.educ.

Radno vrijeme:

ponedjeljak i utorak 8 - 14 h
srijeda i četvrtak 14 - 20 h
petak u smjeni neparnih razreda

Kontakt:  01/3355-655 / 105

Razgovori s roditeljima:  prema dogovoru

Svjetski dan svjesnosti o autizmu

Autor: Ena Šifner Vukomanović, 3. 4. 2019. 10:28

I u našoj školi 2. travnja obilježen je Svjetski dan svjesnosti o autizmu, dan kada se želi skrenuti pozornost javnosti na poteškoće s kojima se susreću osobe s autizmom te time potaknuti na razumijevanje i toleranciju! 😊
Kroz kratku radionicu, školska edukacijska rehabilitatorica Ena Šifner Vukomanović podsjetila je učenike 2. c razreda koliko smo svi međusobno slični, a opet toliko različiti. Govoreći o specifičnostima djece s teškoćama iz spektra autizma istaknula je kako autizam nije bolest nego kako se radi o običnim ljudima s nešto drugačijim pogledom na svijet.
Bojeći dijelove slagalice, kao znaka svjesnosti autizma, učenici 2. c razreda svima šalju poruku o važnosti povezivanja dijelova u cjelinu i konačnim shvaćanjem autizma!

Svi smo mi jedinstveni, svi trebamo prijatelje i svi želimo biti prihvaćeni! smiley