Međužupanijska suradnja učeničkih zadruga 2019.

Autor: Nikolina Novak, 30. 9. 2019. 16:16

Suradnja je ostvarena od 17. do 19. listopada 2019. godine, a domaćin je bila Osnovna škola Primošten.

Sudjelovalo je 20 učeničkih zadruga s područja Zagrebačke županije, a našu su predstavljale zadrugarke Sara Bucić i Tia Matas te voditeljica Nikolina Novak.

Zadrugari su obišli Primošten, posjetili Nacionalni park Krka, OPG Baćulove dvore i Jurlinove dvore. U OŠ Primošten su sudjelovali na grafičkoj radionici i radionici gradnje suhozida.

DODATNE SLIKE:

Međunarodna suradnja učeničkih zadruga Zagrebačke županije 2019.

Autor: Nikolina Novak, 15. 6. 2019. 15:40

Od 29. svibnja do 2. lipnja 2019. godine, naša je zadruga uz još 19 učeničkih zadruga Zagrebačke suradnje posjetila Crnu Goru. Domaćin nam je bila Osnovna škola Drago Milović iz Tivta, a u organizaciji suradnje važnu ulogu je ostvarilo i Hrvatsko nacionalno vijeće Crne Gore (HNV).

Našu zadrugu predstavljale su zadrugarke Danijela Kraljik i Lana Varga te voditeljica Nikolina Novak.

U okviru suradnje, posjetili smo Dubrovnik, Elafite, Tivat, Kotor i Manastir Ostrog te sudjelovali na keramičkoj radionici u samoj školi u Tivtu.

Cilj suradnje bilo je stjecanje novih znanja i poznanstava te druženje što je u potpunosti ostvareno.

DODATNE SLIKE:

Uskrsna prodajna izložba 2019.

Autor: Nikolina Novak, 30. 4. 2019. 15:24

12.4.2019. održali smo još jednu uspješnu prodajnu izložbu naših proizvoda.

U ponudi su bili medaljoni, bedževi, magneti, narukvice i origami leptirići.

Novost su bila srca na lančiću (od perlica) te papirnate ružice.

Više slika:

Županijska smotra učeničkih zadruga

Autor: Nikolina Novak, 10. 4. 2019. 21:08

Naša je zadruga 4. travnja 2019. po prvi puta sudjelovala na Županijskoj smotri koja se održala u OŠ Jakovlje. S 25 prijavljenih učeničkih učeničkih zadruga, bila je to najbrojnija smotra do sad.

Našu zadrugu predstavljale su zadrugarke Izabela Ljubica Kovač, Tia Matas i Bea Ostrihon, knjžničarka Jelena Matučec te voditeljica Nikolina Novak.

Naša se zadruga predstavila ukrasnim predmetima: nakitom od perlica, magnetima i bedževima od gipsa te ružicama od papira.

Učenička zadruga "Gaj"

Učenička zadruga ‘Gaj’ osnovana je odlukom školskog odbora 3.12.2015. godine. Unutar zadruge djeluju sekcije:

Kreativna radionica: voditeljica Nikolina Novak, prof. biologije i kemije http://os-ljudevita-gaja-zapresic.skole.hr/Nastava/radionica

Mali knjižničari: voditeljica Jelena Matučec, prof., stručna suradnica – knjižničarka

Sajmovi i izložbe - Galerija slika

Album: Zadruga - Uskrs 2016.

Prezentacija