Međužupanijska suradnja učeničkih zadruga 2019.

Autor: Nikolina Novak, 30. 9. 2019.

Suradnja je ostvarena od 17. do 19. listopada 2019. godine, a domaćin je bila Osnovna škola Primošten.

Sudjelovalo je 20 učeničkih zadruga s područja Zagrebačke županije, a našu su predstavljale zadrugarke Sara Bucić i Tia Matas te voditeljica Nikolina Novak.

Zadrugari su obišli Primošten, posjetili Nacionalni park Krka, OPG Baćulove dvore i Jurlinove dvore. U OŠ Primošten su sudjelovali na grafičkoj radionici i radionici gradnje suhozida.

DODATNE SLIKE:

Učenička zadruga "Gaj"

Učenička zadruga ‘Gaj’ osnovana je odlukom školskog odbora 3.12.2015. godine. Unutar zadruge djeluju sekcije:

Kreativna radionica: voditeljica Nikolina Novak, prof. biologije i kemije http://os-ljudevita-gaja-zapresic.skole.hr/Nastava/radionica

Mali knjižničari: voditeljica Jelena Matučec, prof., stručna suradnica – knjižničarka

Sajmovi i izložbe - Galerija slika

Popis postojećih albuma: