Međunarodna suradnja učeničkih zadruga Zagrebačke županije 2019.

Autor: Nikolina Novak, 15. 6. 2019.

Od 29. svibnja do 2. lipnja 2019. godine, naša je zadruga uz još 19 učeničkih zadruga Zagrebačke suradnje posjetila Crnu Goru. Domaćin nam je bila Osnovna škola Drago Milović iz Tivta, a u organizaciji suradnje važnu ulogu je ostvarilo i Hrvatsko nacionalno vijeće Crne Gore (HNV).

Našu zadrugu predstavljale su zadrugarke Danijela Kraljik i Lana Varga te voditeljica Nikolina Novak.

U okviru suradnje, posjetili smo Dubrovnik, Elafite, Tivat, Kotor i Manastir Ostrog te sudjelovali na keramičkoj radionici u samoj školi u Tivtu.

Cilj suradnje bilo je stjecanje novih znanja i poznanstava te druženje što je u potpunosti ostvareno.

DODATNE SLIKE:

Učenička zadruga "Gaj"

Učenička zadruga ‘Gaj’ osnovana je odlukom školskog odbora 3.12.2015. godine. Unutar zadruge djeluju sekcije:

Kreativna radionica: voditeljica Nikolina Novak, prof. biologije i kemije http://os-ljudevita-gaja-zapresic.skole.hr/Nastava/radionica

Mali knjižničari: voditeljica Jelena Matučec, prof., stručna suradnica – knjižničarka

Sajmovi i izložbe - Galerija slika

Popis postojećih albuma: