Županijska smotra učeničkih zadruga

Autor: Nikolina Novak, 10. 4. 2019.

Naša je zadruga 4. travnja 2019. po prvi puta sudjelovala na Županijskoj smotri koja se održala u OŠ Jakovlje. S 25 prijavljenih učeničkih učeničkih zadruga, bila je to najbrojnija smotra do sad.

Našu zadrugu predstavljale su zadrugarke Izabela Ljubica Kovač, Tia Matas i Bea Ostrihon, knjžničarka Jelena Matučec te voditeljica Nikolina Novak.

Naša se zadruga predstavila ukrasnim predmetima: nakitom od perlica, magnetima i bedževima od gipsa te ružicama od papira.

Učenička zadruga "Gaj"

Učenička zadruga ‘Gaj’ osnovana je odlukom školskog odbora 3.12.2015. godine. Unutar zadruge djeluju sekcije:

Kreativna radionica: voditeljica Nikolina Novak, prof. biologije i kemije http://os-ljudevita-gaja-zapresic.skole.hr/Nastava/radionica

Mali knjižničari: voditeljica Jelena Matučec, prof., stručna suradnica – knjižničarka

Sajmovi i izložbe - Galerija slika

Popis postojećih albuma: