REZULTATI NAŠIH UČENIKA SA DRŽAVNIH NATJECANJA IZ KEMIJE I BIOLOGIJE

Autor: Nikolina Novak, Đurđica Patafta, 10. 12. 2020.

Naši su učenici, ove burne i neobične školske godine, nastavili tradiciju nizanja vrhunskih rezultata na svim razinama natjecanja iz Kemije i Biologije.

Posebno zahvaljujemo kolegicama i kolegama na susretljivosti tijekom provedbe istraživanja iz Biologije jer je ključ uspješnosti upravo pozitivno radno ozračje i zajednička suradnja. Svakako bih istaknula kolegice Juliju Rogar i Branku Perinčić te kolegu Marija Ključevića čiji su učenici sudjelovali u istraživačkom radu s temom „Primamljiva, ali štetna ovisnost o glutaminatima“. Ponosni smo na osvojeno treće mjesto naših prošlogodišnjih osmašica Katarine i Vite te na objavu u biološkom časopisu „Bioznalac“. Ako i vas zanima o čemu su to naše učenice istraživale, možete pročitati u privitku.

REZULTATI IZ KEMIJE (znanje):

Prošlogodišnji sedmaši Val Karan – 5. mjesto i Roko Marić – 12. mjesto (mentorica Nikolina Novak, prof.)

Prošlogodišnja osmašica Katarina Vilić – 2. mjesto (mentorica Đurđica Patafta, prof.)

REZULTATI IZ BIOLOGIJE (znanje):

Prošlogodišnji sedmaši Roko Marić – 4. mjesto i Val Karan – 9. mjesto (mentorica Sanja Kovačić, prof.)

Prošlogodišnja osmašica Katarina Vilić – 9. mjesto (mentorica Sanja Kovačić, prof.)

REZULTATI IZ BIOLOGIJE (istraživački radovi):

Prošlogodišnje osmašice Katarina Vilić i Vita Šeremet – 3. mjesto (mentorica Đurđica Patafta, prof.)

ČESTITAMO SVIM UČENICIMA NA IZVRSNIM REZULTATIMA!

Istraživanje

E-tečajevi za škole
25.01.2021.
HITNO Radovi na elektricnom sustavu u cvoristu u Osijeku
Postovani, Zbog problema s napajanjem elektricnom energijom u nasem cvoristu u Osijeku, veceras 25. sijecnja 2021. oko 22 sata ce se vrstiti radovi na provjeri sustava za napajanje eleltricnom energijom. ... The post HITNO Radovi na elektricnom sustavu u cvoristu u Osijeku appeared first on CARNET .

Portal za škole - Nastavnici
22.01.2021.
Javno savjetovanje o Nacrtu Pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o napredovanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama i učeničkim domovima
Ministarstvo znanosti i obrazovanja otvorilo je javno savjetovanje o Nacrtu Pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o napredovanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama i učeničkim domovima.

Portal za škole - Razredna nastava
20.01.2021.
Počela je online nastava - u pomoć stižu e-Škole digitalni sadržaji
U prvom smo tjednu nastave nakon zimskih praznika i ona se u najvećoj mjeri odvija online. Bez obzira na to nedostaje li vam samo miris krede na školskoj ploči, jutarnji žamor dok djecu pratite do vrata škole ili već pomalo zazirete od distanciranosti ekrana i sučelja digitalne okoline, CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji za učenje i poučavanje tu su upravo da vam olakšaju online učenje i poučavanje te ga učine jednostavnijim, zanimljivijim i kreativnijim.

Portal za škole - Predmetna nastava
21.01.2021.
IKT projekt u Katoličkoj osnovnoj školi Šibenik
Iako je prošlo božićno vrijeme, autorica smatra da nikad nije kasno za dijeljenje primjera dobre prakse. Ovog Došašća učenici 3. a razreda Katoličke osnovne škole u Šibeniku, s učiteljicama Ines Baljkas Nakić i Julijom Crnogaća, odlučili su se na provedbu zanimljivog projekta.

Školski tableti

Smjena A