Upis u srednje škole

Autor: Kristina Jovanović, 13. 2. 2020.

Zbog velikog interesa roditelja za tematiku upisa u srednje škole, u CISOK centru Zagreb 1 (Malešnica) tijekom drugog polugodišta planiramo provoditi informiranja za roditelje učenika 8.razreda. Informiranja su planirana s početkom u 16:30 i očekivanim trajanjem 45 min. Za sudjelovanje je nužna prijava zbog ograničenog broja sudionika. Prijava je moguća putem telefona ili e-maila: 6449-627, cisok-zagreb1@hzz.hr

U privitku Vam dostavljamo letak s datumima održavanja prvih termina informiranja, u veljači i ožujku.

CENTAR ZA INFORMIRANJE I SAVJETOVANJE O KARIJERI ZAGREB 1 | +385 (1) 6449-627

Letak

E-tečajevi za škole
02.04.2020.
Video upute za korištenje Google alata za nastavu od kuće
Podučavanje od kuće zahtijeva drugačiji pristup od učenja u školi. Kako bi olakšali trenutačnu situaciju, Google je pripremio seriju video uputa koje vam mogu pomoći u korištenju Google for Education ... The post Video upute za korištenje Google alata za nastavu od kuće appeared first on CARNET .

Portal za škole - Nastavnici
02.04.2020.
Važne informacije za strukovne škole, nastavnike i učenike te ustanove za obrazovanje odraslih
Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih objavila je niz važnih informacija koji se odnose na funkcioniranje sustava strukovnog obrazovanja i obrazovanja odraslih, organizaciju virtualne nastave te same Agencije.

Portal za škole - Razredna nastava
02.04.2020.
Podrška učenicima u online okruženju (prvi dio)
U cjelokupnoj situaciji koja je zatekla nastavnike, učenike, ali i roditelje koji su preko noći bili prisiljeni prebaciti se iz svojih učionica u virtualne učionice i krenuti s online nastavom, svi korisnici su se suočili s novim izazovima koji od njih zahtijevaju dodatno vrijeme i angažman kako bi se prilagodili i naviknuli na novi oblik nastave, odnosno učenja i poučavanja.

Portal za škole - Predmetna nastava
02.04.2020.
Googleov dokument kao platforma za zajedničko učenje (o inteligenciji) i kreiranje
Potaknuta plodovima višegodišnjega rada na eTwinningovim projektima, Ivana Opačak, prof. hrv. i eng. jezika u Ekonomsko-birotehničkoj školi u Slavonskome Brodu (od 18. ožujka 2020. službenoj eTwinningovoj školi), odlučila je „prekopati“ bogatu e-riznicu primjera suradničkoga učenja i zajedničkih materijala projektnih partnera. Među mnogobrojnima istaknuo se jedan, naizgled običan, ali u svojoj jednostavnosti i praktičnosti, veoma zahvalan – Googleov dokument kao „platforma“ za suradničko učenje i kreiranje. Ovdje možete pročitati kako su u školi na daljinu učenici i nastavnica zajedno učili o emocionalnoj i višestrukoj inteligenciji.