Upis u srednje škole

Autor: Kristina Jovanović, 13. 2. 2020.

Zbog velikog interesa roditelja za tematiku upisa u srednje škole, u CISOK centru Zagreb 1 (Malešnica) tijekom drugog polugodišta planiramo provoditi informiranja za roditelje učenika 8.razreda. Informiranja su planirana s početkom u 16:30 i očekivanim trajanjem 45 min. Za sudjelovanje je nužna prijava zbog ograničenog broja sudionika. Prijava je moguća putem telefona ili e-maila: 6449-627, cisok-zagreb1@hzz.hr

U privitku Vam dostavljamo letak s datumima održavanja prvih termina informiranja, u veljači i ožujku.

CENTAR ZA INFORMIRANJE I SAVJETOVANJE O KARIJERI ZAGREB 1 | +385 (1) 6449-627

Letak

E-tečajevi za škole
15.07.2020.
Postovani korisnici, U petak, 17.07.2020.g., u vremenu od 08:30 do 13:00 sati najavljeni su radovi na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju od strane HEP-a. CARNET ... The post INFO Najava radova (HEP) na sustavu za opskrbu elektricnom energijom CARNET cvorista za Brodsko-posavsku zupaniju appeared first on CARNET .

Portal za škole - Nastavnici
15.07.2020.
Rezultati upitnika za ravnatelje škola o provođenju nastave na daljinu od ožujka do lipnja 2020.
Upitnik za ravnatelje o uspješnosti nastave na daljinu provelo je Ministarstvo znanosti i obrazovanja nakon završetka nastavne godine, krajem lipnja i početkom srpnja 2020. Na upitnik je odgovorilo 1106 škola što je oko 85 % svih škola.

Portal za škole - Razredna nastava
10.07.2020.
Uskoro dva dodatna Erasmus+ poziva za prijavu projekata KA2
Kao odgovor na posljedice pandemije koronavirusa, Europska komisija će uskoro objaviti dva nova Erasmus+ poziva za prijavu projekata u 2020. godini na temu Inovativne prakse u digitalno doba i Jačanje kreativnosti i kulture. Riječ je o pozivima za KA2 Strateška partnerstva, a oba poziva imat će rok za prijavu u listopadu 2020. godine.

Portal za škole - Predmetna nastava
14.07.2020.
eTwinning projekt "Moj kućni ljubimac"
Učenici 1.b razreda Osnovne škole Škurinje iz Rijeke uključili su se u eTwinning projekt “Moj kućni ljubimac”. Ovim projektom razvijala se svijest o važnosti poštivanja životinja, empatije prema njima i odgovornosti prema kućnim ljubimcima. Boljim upoznavanjem životinja, djeca bi se trebala osjećati i sigurnije u njihovom društvu.