Obavijest o načinu izvođenja nastave u višim razredima

Autor: Robert Rumenović, 14. 3. 2020.

Poštovani,

budući da s online nastavom za učenike od 5. do 8. razreda nije moguće započeti već od ponedjeljka, oni će imati mogućnost pratiti nastavu na Sportskoj televiziji i putem online virtualnih učionica u organizaciji MZO-a, prema sljedećem rasporedu:

Sportska televizija

Razred Termin Predmeti
5. razred 8 – 9.30 h MAT, HRV, PRI, ENG, NJEM
6. razred 9.30 – 10.45 h POV, MAT, PRI, ENG, NJEM
7. razred 10.45 – 11.50 h MAT, HRV, BIO, GEO
8. razred 11.50 – 12.45 h HRV, MAT, BIO, ENG, NJEM

Online predavanja

Odvijat će se u virtualnim učionicama putem poveznica navedenih u PDF datotekama i po sljedećem rasporedu:

5. razred (od 9.00 sati)
6. razred (od 9.15 sati)
7. razred (od 9.30 sati)
8. razred (od 9.45 sati)

Eventualne izmjene u rasporedu emitiranja provjerite na web stranici Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Prvi dan emitiranja nastave bit će u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. godine., a učenici će na ovaj način pratiti nastavu do trenutka potpunog uspostavljanja online učionica.

Molimo da pratite obavijesti na našoj web stranici kako biste pravovremeno dobivali važne obavijesti o načinu izvođenja online nastave.