Obavijest o načinu izvođenja nastave u nižim razredima

Autor: Kristina Jovanović, 13. 3. 2020.

Poštovani, od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. godine prema Odluci Vlade Republike Hrvatske nema nastave u školama već će se ista izvoditi na daljinu. Za sve učenike online nastava počinje u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. godine, prema rasporedu i smjernicama koje će odrediti MZO i objaviti na mrežnim stranicama.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizirati će u suradnji s Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu nastavu za učenike razredne nastave prema kurikulumima i nastavnim programima svaki dan u sljedećim terminima u programu pod nazivom Škola na Trećem:

Razred Termin
1. razred počinje u 8.00 sati
2. razred počinje u 10.00 sati
3, razred počinje u 13.00 sati
4. razred počinje u 15.00 sati

Eventualne izmjene ovog rasporeda možete provjeriti na stranici Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Prvi dan emitiranja nastave na daljinu preko HRT 3 pod nazivom Škola na Trećem bit će u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. godine.